Ăîä âűďóńęŕ: 2013 Đĺćčńĺđ: Íčë Áëîěęŕěď Ńňđŕíŕ: ŃŘŔ Âîçđŕńňíîĺ îăđŕíč÷ĺíčĺ: 16+ Ćŕíđ: ôŕíňŕńňčęŕ, áîĺâčę, ňđčëëĺđ, äđŕěŕ | Chap 204 | Ver condiciones legales

photogearfinder.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Pomoc domowa / The Nanny (1993 - 1999)Seriale photogearfinder.com

Fran Fine, młoda atrakcyjna Żydówka właśnie szuka pilnie pracy i narzeczonego. Nie bardzo odpowiada jej wykonywany zawód akwizytorki kosmetyków. Pewnego dnia puka do drzwi słynnego producenta, Maxwell'a Sheffield'a. Zostaje tam przyjęta do pracy jako niania trójki dzieci Maxwell'a : Maggie, Brighton, i Grace. Szybko zaprzyjaznia się z nimi a jej największym sprzymierzeńcem zostaje lokaj Niles. Ale to za mało dla Fran, przecież nie ma jeszcze narzeczonego! Serial liczy 146 odcinków.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18213 Online:16 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze photogearfinder.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis photogearfinder.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.